AKCE

Dne 27. 12.2022 se konal již 21. ročník Dacanova memoriálu. Zúčastnilo se celkem 20 soutěžících, z toho byly 2 ženy a jedno děcko. Turnaj,který se uskutečnil za podpory města Dvůr Králové n.L,měl velký úspěch.

Dacanův memoriál 2023 - 22 ročník 


Tak zase po roce 27.12.2023 se konal 22 ročník Dacanova memoriálu. Tento rok se sešlo uctihodných 31 hráčů, z toho 4 ženy a tři děti. Turnaj jako každý rok byl za podpory města Dvůr Králové n.L .

Na prvním místě se umístil Karel Hracha ze Dvora králové,který sesadil dlouholetého vítěze Davida Hrnečka který skončil na třetím místě, sice byl stejně bodově jako  druhý Žirečský borec  Dan Mach,ale ten měl lepší umístění. Na bramborovém místě skončil Jirka Hroch, zvaný Štróna,také ze Žirče.

Pořadí v šipkách:   všichni tři hráči obsadili stejné pořadí,jako loni

  • 1 místo - Daniel Mach
  • 2 místo - Martin Brzlínek
  • 3 místo - David Hrneček

Pořadí v ping pongu:

  • 1 místo - Vladimír Šévl - obhájil lonské vítězství
  • 2 místo - Kábrt Jan
  • 3 místo - Karel Hracha

Turnaj se odehrál v bojovném duchu, jako každý rok , všechny souboje byly velmi napínavé, avšak v duchu fair play. Všichni si turnaj užili. Děti i ženy dostali na víc malé dárky ,mimo celkové umístění. O hladký průběh se starali osvědčení pořadatelé Jiří Hroch a Zdeněk Perlík,kterým přijel vypomoci Mára Bín, synovec,na kterého je tento turnaj pojmenován. Stravovací servis zajištoval jako každý rok Perloš,v místním bistru se staral Jiří Vrabec.

Všem zúčastněným moc děkujeme a těšíme se na příští ročník.

Za Sokol Žireč Štrona a Perloš.